Mediteren op zondagmorgen

Tweemaal in de maand is er gelegenheid tot mediteren.

We mediteren niet volgens een vastgelegde methode of techniek; in lijn met de VG traditie geloven we in verschillende perspectieven.

Na een korte inleiding zitten we 40 tot 50 minuten stil. Voorkennis van of ervaring met meditatie is niet vereist. Er wordt in feite niets van je verwacht, je hoeft alleen maar te gaan zitten.

Aansluiten kan zonder aanmelding vooraf, de meditatie is vrij toegankelijk. Wil je meer informatie neem dan contact op met Rina Floris via meditatie@vgamsterdam.nl. Je kunt haar ook vragen je naam op de mailinglist te zetten. Je ontvangt dan enkele dagen voor de meditatie een herinnering.

 


De meditaties op zondagmorgen zijn onderdeel van Podium VG, platform voor beginnende of onafhankelijke initiatieven rondom filosofie, samenleving, kunst en (geestes-)wetenschap.  

 

zondag 8 november 2020 -
11:00 tot 12:00

Locatie:
Gebouw Splendor, Nieuwe Uilenburgerstraat 116, Amsterdam

Deel deze pagina:

Gerelateerd

06 september 2021
26 januari 2020